Sousedé v Kostarice logo

Tropical Standart a Rezident Premium

Sousedé v Kostarice

Tropical Standart

Ideální prázdninový dům 3kk s obývací terasou na pozemcích o průměrné rozloze 300-350 metrů čtverečních. Snadný turistický pronájem s výnosností 10-15% ročně.

Tropical Standart

Cena včetně pozemku od 2.850.000 Kč

Cena od

112.000 euro

Sousedé v Kostarice

Rezident
Premium

Dům je vhodný pro trvalé bydlení i jako velkorysý prázdninový dům. Pozemky od 400 do 600 metrů čtverečních, na dům lze žádat o kostarickou rezidenci (povolení k pobytu) s mnoha výhodami, včetně daňové optimalizace.

Rezident Premium

Cena včetně pozemku od 4.350.000 K

Cena od

170.000 euro

Economy
Řadovka

Nejmenší dvojdomek „řadovka“ v nabídce, garsoniera s terasou a samostatným vchodem na pozemcích o průměrné rozloze 250-300 metrů čtverečních. 

Economy Řadovka

Cena včetně pozemku od 1.800.000 Kč

Cena od

70.000 euro

ČS Vesničky vyprodané!!! Další v roce 2023

Poloha La Cuna

ČeskoSlovenská Vesnička La Cuna se nalézá v sousedství La Cuna, 800 metrů od tichomořské zálivové pláže Golfo Dulce s teplotou vody celoročně 28 stupňů Celsia, bez vln vhodné na koupání. Ve vodě můžete potkat mořské želvy, delfíny a v sezóně migrující velryby. Pláž s vlnami se nalézá 20 minut autem La Preciosa, dalších 20 minut poté na surfovací pláže Matapalo, jedné z nejoblíbenějších surfovacích pláží světa.

Vesnička je 350 metrů od kvalitní silnice číslo 245, vedoucí do Puerto Jimenez (15 minut autem), přístavního městečka, kde najdete veškeré vybavení: kvalitně zásobené supermarkety, banky, lékárny a lékařskou péči (včetně veterinární), restaurace, služby, obchody, benzínovou pumpu, přístav pro jachty a letiště. Z letiště létá denně několik spojů do San José na mezinárodní letiště (35 minut). 

Zázemí ČS Vesničky

Majitelé domů (a jejich hosté) kromě všech služeb, které zajišťujeme (pronájmy domů, inkasní služby, údržba), mohou využívat také společné zázemí ČS Vesničky:

bazén a jacuzzi

kromě pláže můžete lenošit u bazénu či ve vířivce

restaurace a bar

kvalitní kuchyně, dobře zásobený bar s biliárem

recepce s 24 hodinovou ostrahou

dvacet čtyři hodin recepce s ostrahou pro vás a vaše hosty

dětské hřiště

dětské hřiště pro nejmenší hosty